İçeriğe geç

Star Wars Battlefront 2 Ücretsiz Dağıtılıyor

Star Wars Karakterleri

2017 Kasım ayında çıkan Star Wars Battlefront 2, EPIC Games tarafından kalıcı ücretsiz dağıtılıyor. Zamanında Beta’sına katılmış birisi olarak, bu fırsatı kaçırmak olmaz. Güncelliğini koruyan Frostbite 3 grafik motoru ile görsel keyif alınabiliyor. Origin kütüphanenize eklenen oyunu, indirip oynayabilirsiniz.

Haberi duyan, arkadaşlar ile birlikte oyuna daldık. Benim gibi Star Wars evrenine yabancı/sevmeyen birisi için bile oyun keyifli. Bilim kurguyu severim. Star Trek bana daha yakın geliyor. Konuya böyle bakmamak lazım. 3 yıl önce çıkmış kaliteli bir oyunun hakkını yiyemeyiz. Şimdi oynamanın diğer bir avantajı da, hatalarından arındırılmış durumda olması.

Multiplayer, oldukça çeşitli karakterler ve araçlarla dolu. Üstelik dağıtılan paket Celebration Edition. Yani tüm genişlemeleri içeriyor. Origin kütüphanemden Anthem‘i silmişken, iyi bir değişiklik oldu. Battlefield V, Star Wars, Need For Speed derken zaman geçiyor. Böyle kaliteli yapımların belli bir süre sonra ücretsiz olması, oyunun ömrünü uzatır. Oyuncu sayısını arttırır. Tabi ki sonsuza kadar ücretsiz değil. Belli bir süre içinde alan alır. Ayrıca tahmin ettiğiniz “Hileciler” nerede? Bilmiyorum. 🙂

Kaynaklar

Görsel Kaynağı: https://pixabay.com/photos/starwars-figure-film-germany-3778931/
Haber Kaynağı: https://www.pcgamer.com/star-wars-battlefront-2-celebration-edition-is-free-on-the-epic-store/