Kullanım Koşulları

Sevgili ziyaretçimiz, lütfen Logdefteri.com web sitemizi ziyaret etmeden önce kullanım koşulları sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Siteye erişiminiz tamamen bu sözleşmeyi kabulünüze ve bu sözleşme ile belirlenen şartlara uymanıza bağlıdır. Şayet bu sözleşmede yazan herhangi bir koşulu kabul etmiyorsanız, lütfen siteye erişiminizi sonlandırınız. Siteye erişiminizi sürdürdüğünüz takdirde, koşulsuz ve kısıtlamasız olarak, sözleşme metninin tamamını kabul ettiğinizin, tarafımızca varsayılacağını lütfen unutmayınız.

Logdefteri.com web sitesi, kullanım koşullarında kısaca “LogDefteri” olarak anılacaktır. Siteye ilişkin Kullanım Koşulları, yayınlanmakla yürürlüğe girer. Değişiklik yapma hakkı, tek taraflı olarak LogDefteri’ne aittir ve LogDefteri üzerinden güncel olarak paylaşılacak olan bu değişiklikleri, tüm kullanıcılarımız baştan kabul etmiş sayılır.

Gizlilik

Gizlilik, ayrı bir sayfada, kişisel verilerinizin tarafımızca işlenmesinin esaslarını düzenlemek üzere mevcuttur. LogDefteri’ni kullandığınız takdirde, bu verilerin işlenmesinin gizlilik politikasına uygun olarak gerçekleştiğini kabul edersiniz.

Hizmet Kapsamı

LogDefteri olarak, sunacağımız hizmetlerin kapsamını ve niteliğini, yasalar çerçevesinde belirlemekte tamamen serbest olup; hizmetlere ilişkin yapacağımız değişiklikler, Logdefteri.com’da yayınlanmakla yürürlüğe girmiş sayılacaktır.

Telif Hakları

Logdefteri.com’da yayınlanan tüm; metinler, kodlar, grafikler, logolar, resimler, videolar, ses dosyaları, kullanılan yazılım vb. (bundan böyle ve daha sonra “içerik” olarak anılacaktır) sahibi LogDefteri olup, tüm hakları saklıdır. Yazılı izin olmaksızın site içeriğinin çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır. LogDefteri tasarımında ve içerik oluşturmada kullanılan bazı materyaller dışarıdan sağlanmış olabilir. Genellikle, ticari kullanıma uygun, ücretsiz dağıtılan ve atıf gerekmeyen materyalleri tercih etmekteyiz. İçeriklerde kullanılan marka, model ve isimler örnek vermek amacıyla eklenmektedir. İçeriklerde kaynak gösterimine dikkat edilmektedir. Kullanılmasını istemediğiniz ve telif hakkı sahibi olduğunuz materyalleri, bildirmeniz halinde en kısa sürede yayından kaldıracağımızı belirtmek isteriz.

Sorumluluk Reddi

  • Kullanıcıların tamamı, LogDefteri’ni yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. LogDefteri dâhilinde yaptıkları işlem ve eylemlerindeki, hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. Bu iş ve eylemler sebebiyle, üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı LogDefteri’nin doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.
  • LogDefteri’nde mevcut bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Lakin gösterdiğimiz çabaya rağmen, bu bilgiler, fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir, birtakım farklılıklar olabilir. Bu sebeple, LogDefteri içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ile ilgili tarafımızca, açık veya zımni, herhangi bir garanti verilmemekte, hiçbir taahhütte bulunulmamaktadır.
  • LogDefteri’nde üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içerikleri tarafımızca bilinmeyen diğer web sitelerine, uygulamalara ve platformlara köprüler (hyperlink) bulunabilir. LogDefteri, işlevsellik yalnızca bu sitelere ulaşımı sağlamakta olup, içerikleri ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz.
  • LogDefteri’ni virüslerden temizlenmiş tutmak konusunda elimizden geleni yapsak da, virüslerin tamamen bulunmadığı garantisini vermemekteyiz. Bu nedenle veri indirirken, virüslere karşı gerekli önlemi almak, kullanıcıların sorumluluğundadır. Virüs vb. kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.
  • LogDefteri’nde sunulan hizmetlerde, kusur veya hata olmayacağına ya da kesintisiz hizmet verileceğine dair garanti vermemekteyiz. LogDefteri’ne ve sitenin hizmetlerine veya herhangi bir bölümüne olan erişiminizi önceden bildirmeksizin herhangi bir zamanda sonlandırabiliriz.

Uyuşmazlıkların Çözümü

Bu kullanım koşulları sözleşmesi, örnek sözleşmeler incelenerek hazırlanmıştır. Eksik veya yanlış yorumlanabilecek durumlar var ise iletişime geçebilirsiniz.
İletişim yoluyla çözülemeyen ve bu sözleşmenin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde, Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanır. İzmir Mahkemeleri Yetkilidir.